top of page

Szkolenie otwarte

Chmielna 73b/1b

13 900 PLN


Szkolenie zamknięte

Do 30% taniej

W zależności od wielkości zgłoszonej grupy

Cennik netto
Wyślij Zgłoszenie

Dziękujemy za zgłoszenie!

Mój typ MBTI

Przejrzyste opisy poszczególnych typów osobowości, dzięki którym łatwo i szybko poznasz charakterystyczne cechy dla każdego z nich i lepiej zrozumiesz siebie oraz innych ludzi.

Talenty

Znajdziesz tutaj kolekcję plakietek z opisami talentów MBTI, które pozwolą Ci poznać swoje predyspozycje, silne strony i słabości.

MBTI w stresie

Szczegółowe opisy stresorów charakterystycznych dla każdego z 16-tu typów osobowości MBTI.

Dzięki tym informacjom, będziesz mógł lepiej zrozumieć swoje własne reakcje na stres i nauczyć się radzić sobie w trudnych sytuacjach

Warsztaty Certyfikujące MBTI Step I

Daty

05.06 – 06.06 część 1

03.07 – 04.07 część 2

Czas 9:00 – 16:00

Firma Forid jest oficjalnym partnerem szkoleniowym The Myers Briggs Inc. prowadzącym szkolenia certyfikujące uprawniające do etycznego korzystania z wskaźnika MBTI.

Uzyskana kwalifikacja MBTI jest uznawana na całym świecie, praktyk MBTI jest zarejestrowany w międzynarodowej bazie praktyków MBTI, oraz uzyskuje dostęp do platformy psychometrycznej OPPassessment.

Kurs Certyfikujący MBTI został uznany i zatwierdzony do programu "Ciągłej Edukacji" (Continuing Education) przez The HR Certification Institute (HRCI), The International Coach Federation (ICF) oraz The National Board for Certified Counselors (NBCC). Uczestniczenie w programie certyfikującym MBTI jest uznane przez te organizacje i nagradzane punktami ciągłej edukacji ( continuing education credits).

Kto może uczestniczyć?

 • Program jest dostępny dla wszystkich, oznacza to, że nie jest wymagana wiedza czy doświadczenie w zakresie metodologii MBTI®. Program polecamy szczególnie : osobom z działów HR, trenerom i specjalistom z zakresu rozwoju organizacji, coachom, menedżerom, konsultantom, osobom zainteresowanym poznaniem wzorców zachowań innych osób...

Certyfikację w szczególności polecamy:

 • Osobom z działów HR,

 • Trenerom i specjalistom z zakresu rozwoju organizacji,

 • Coachom,

 • Menedżerom,

 • Konsultantom,

 • Profesjonalistom odpowiedzialnym za zarządzanie ludźmi,

 • Osobom zainteresowanym poznaniem wzorców zachowań innych osób, potencjalnych klientów (sprzedaż, marketing, badania i rozwój)

 • Doradcom zawodowym

Program jest dostępny dla wszystkich, oznacza to, że nie jest wymagana wiedza czy doświadczenie w zakresie metodologii MBTI®.

Koszt:

13 900 PLN

Miejsce:

Warszawa, Chmielna 73b/1b

Struktura programu:

W programie wykorzystane są różnorodne techniki szkoleniowe. Każdy uczestnik poza gruntowną wiedzą, otrzymuje rozwojową informację zwrotną od doświadczonego profesjonalisty w zakresie praktycznego stosowania metodologii MBTI.

Przed warsztatami wymagane jest zapoznanie się z wcześniej przesłanymi materiałami, jak również otrzymanie feedbacku dotyczącego własnych wyników kwestionariusza (indywidualna lub grupowa sesja feedbackowa - można ją odbyć uczestnicząc w warsztatach otwartych).

Aby uzyskać uprawnienia, każdy uczestnik zalicza prowadzenie sesji informacji zwrotnej oraz zdaje egzamin w formie testu wielokrotnego wyboru.

Część I:

 • Cztery wymiary typów osobowości (poznanie i interpretacja)

 • Własny typ osobowości (poznanie i zrozumienie)

 • Prowadzenie sesji informacji zwrotnej oraz interpretacji wyników

 • Rozwój oraz konstrukcja narzędzia

 • Metodologia i statystyka wskaźnika MBTI (trafność, rzetelność)

 • Administracja

 • Dynamika typu

Część II:

 • Przegląd doświadczeń i pracy indywidualnej

 • Stres i czwarta funkcja

 • Praktyczne zastosowanie narzędzia w pracy z zespołami i pojedyńczymi osobami

 • Obserwowana sesja informacji zwrotnej oraz egzamin

Benefity dla Ciebie i Twojej Organizacji:

Po zakończeniu programu staniesz się Certyfikowanym Praktykiem MBTI co umożliwi Tobie:

 • zdobycie praktycznej wiedzy i samodzielne prowadzenie warsztatów, sesji informacji zwrotnej, wsparcia w rozwoju, analizy zespołów i organizacji od pierwszego dnia po uzyskaniu certyfikatu.

 • przewagę konkurencyjną - w Europie jest ponad 23 000 certyfikowanych czynnych praktyków,

 • zakup kwestionariusza, administrowanie nim, interpretowanie wyników, przeprowadzanie sesji informacji zwrotnych, prowadzenie szkoleń i sesji TYPE Coaching.

 • korzystanie z innych obecnie niedostępnych dla Ciebie materiałów, przydatnych podczas sesji budowania zespołu czy indywidualnych sesji rozwojowych,

 • poradzenie sobie z wieloma innymi zagadnieniami występującymi w zespołach i organizacjach

Warsztaty 4 dniowe (2+2 dni) składają się z:

 • bardzo intensywnego procesu przygotowania do certyfikacji,

 • międzynarodowego egzaminu praktycznego i teoretycznego,

 • oraz dodatkowego jednodniowego warsztatu przygotowującego do stosowania w praktyce kwestionariusza MBTI,

 • Warsztaty są otwarte dla wszystkich, bez względu na kierunek wykształcenia.

Aby zarejestrować się na szkolenie:

 1. Sprawdź dostępne terminy

 2. Wypełnij poniższy formularz rejestracyjny

 3. Po wpłacie pierszej raty otrzymasz: materiały dydaktyczne do pracy samodzielnej (6-8 godzin pracy) i kwestionariusz MBTI Step I

 4. Umów się na sesję informacji zwrotnej

Interesujący sposób prezentowania typów MBTI

Udział w certyfikacji MBTI prowadzonej przez Firmę Forid jest dla mnie znakomitą inwestycją. Po pierwsze dlatego, że sam kwestionariusz jest trafnym, rzetelnym i bardzo użytecznym narzędziem rozwojowym, zwłaszcza w executive coachingu. Po drugie dlatego, że warsztat certyfikujący poprowadzony był w rzetelny, a jednocześnie ciekawy i bardzo angażujący sposób. Dawno nie nauczyłam się tyle, tak dobrze się przy tym czując."

Mirosława

Białobrzeska

Owner

Wybieramy wskaźnik MBTI (Step I oraz Step II), ponieważ jest to proste, uniwersalne i dające szybkie efekty narzędzie, świetnie sprawdzające się w pracy grupowej jak i coachingu indywidualnym na każdym poziomie organizacji.

Renata

Danielewicz

Career Development Manager

Chciałabym podziękować Przemkowi i FORID za możliwość wzięcia udziału w kursie certyfikacyjnym Myers-Briggs Type Indicator prowadzonym przez Przemka. Było to niesamowite doświadczenie, które pozwoliło mi dowiedzieć się wiele o tym narzędziu oraz przećwiczyć umiejętności coachingowe i udzielania informacji zwrotnej. Jego wiedza i pasja do MBTI jest imponująca. Naprawdę polecam to szkolenie każdemu, kto chce pomagać innym w rozwoju.

Justyna

Ciećwierz

Career Coach

Przemek z FORID przeprowadził sesję MBTI w CEVA's Manager Academy, a następnie przeprowadził ze mną osobistą rozmowę na temat mojego typu MBTI. Jego sesja była naprawdę wciągająca i widać było, że jest świetnym ekspertem MBTI i ma doskonałe wyczucie komunikacji. 

Bardzo podobała mi się również dyskusja z nim na temat mojego typu MBTI, podczas której przekształcił moje pytania/obawy w pozytywne odczucia i dał mi precyzyjny wgląd w moje możliwości. Andrea

Andrea

Pasztor

Finance Manager

Proces sesji z diagnozą MBTI był ciekawym doświadczeniem, które pozwoliło na doprecyzowanie moich preferencji. Uważam metodę za przydatną i wartościową, szczególnie dla osób, które lubią i chcą bardziej poznać siebie i siebie. Wyniosłam kilka inspiracji dotyczących elementów osobowości, które mogłabym dalej rozwijać.

Joanna

Stanilewicz

Coach ACC, ICF, Psychotherapist

Po zachęcie mojego męża  ukończyłam kurs certyfikujący praktyków MBTI. Nie ukrywam, że nie pracując w dziale HR ani też jako coach do kursu podeszłam z dużą nieśmiałością. Dzięki Przemku za otwartość i pomoc. Zachęta z Twojej strony "uda się, nie poddawaj się" oraz wsparcie fantastycznej grupy pomogły nauczyć się zasad pracy jako praktyk MBTI. Jeszcze raz serdeczne dzięki.
Wanda Witek
Menedżer Akademii Praktyki REWIT

Wanda

Witek

Menedżer Akademii Praktyki REWIT

Miałam ogromne szczęście, że miałam okazję być uczona przez Przemysława z FORID. Jest on świetnym moderatorem i niesamowitym nauczycielem.

Jeśli chodzi o nauczanie, upewnił się, że mam wszystkie niezbędne informacje potrzebne do mojego egzaminu. Jednak nie tylko dbał o te informacje, ale również o to, abym je rozumiał. Dlatego mogę powiedzieć, że jego świadomość potrzeb ludzi jest bardzo wysoka. Przemysław dokłada wszelkich starań, aby stworzyć swoim kursantom jak najbardziej korzystne warunki.

Kurs był niezwykle ciekawy i mimo, że było dużo informacji do ogarnięcia, a ja dołączyłam do kursu nieco później niż reszta grupy, Przemysław włożył wiele wysiłku w to, aby mi to umożliwić.

Uprzejmie odpowiadał na wszystkie pytania i udzielał cennych informacji zwrotnych dotyczących zarówno mojej, jak i naszej grupy pracy.

Styl nauczania Przemysława jest bardzo zorientowany na ludzi. Nigdy nie ma się wątpliwości co do tego, co mówi, ponieważ brzmi to bardzo naturalnie i profesjonalnie.

Doświadczenie, które zdobyłem jest bardzo cenne dla mnie i firmy, w której pracuję. Dzięki pomocy Przemka mogę teraz efektywnie korzystać z MBTI.

Z przyjemnością mogę polecić Przemysława (FORID) jako świetnego nauczyciela, facylitatora i trenera

Sofiia

Matolinets

HR Business Partner

Miałam przyjemność ostatnio z Przemkiem z FORID odbyć superwizję procesu MBTI. Fantastyczna atmosfera i materiały , które stworzyliśmy podczas spotkania były dla mnie bardzo użyteczne, praktyczne i uniwersalne. SKUTECZNOŚĆ i szybkość - to Przemka dewiza :)

Iwona

Ślazka

HR Manager

Miałem ogromną okazję uczestniczyć w procesie certyfikacji MBTI prowadzonym przez FORID - Przemka. Jest on jedną z najbardziej kompetentnych osób, jakie kiedykolwiek spotkałam w środowisku biznesowym. Jego głębokie zrozumienie typów osobowości, dynamiki zespołu, fenomenalna łatwość przechodzenia między podejściem teoretycznym a praktycznym, odnajdywanie współzależności między psychologią a efektywnością biznesową - to jest po prostu oszałamiające. Warsztaty i proces certyfikacji były dla mnie niezwykłą, intelektualną i motywacyjną podróżą.

Absolutnie polecam Przemka jako wybitnego trenera, nauczyciela i konsultanta.

Szymon

Najdychor

HR Director

Przemysław/Przemek FORID certyfikował mnie z MBTI I i II. Dzięki jego bardzo profesjonalnemu przygotowaniu, z dużą dbałością o standardy i wymagania MBTI, mogę wykorzystywać te narzędzia w swojej pracy jako trener i coach. W razie jakichkolwiek wątpliwości wspierał i doradzał. Zawsze z wielką życzliwością, zaangażowaniem i poczuciem humoru :-) Przemku, dziękuję - to już 11 lat!

Anna

Parteka

HR Senior Consultant

Certyfikacja MBTI Step I

Weź udział w certyfikacyjnych warsztatach Forid i zyskaj praktyczną wiedzę od doświadczonych profesjonalistów. Uzyskaj przewagę konkurencyjną na rynku pracy i rozwiń swoje umiejętności zarządzania ludźmi.

bottom of page