top of page

Szkolenie otwarte

Chmielna 73b/1b

6 900 PLN


Szkolenie zamknięte

Do 30% taniej

W zależności od wielkości zgłoszonej grupy


Przy zamówieniu razem z MBTI Step I

Koszt niższy o 2 600 PLN

Cennik netto
Wyślij Zgłoszenie

Dziękujemy za zgłoszenie!

Mój typ MBTI

Przejrzyste opisy poszczególnych typów osobowości, dzięki którym łatwo i szybko poznasz charakterystyczne cechy dla każdego z nich i lepiej zrozumiesz siebie oraz innych ludzi.

Talenty

Znajdziesz tutaj kolekcję plakietek z opisami talentów MBTI, które pozwolą Ci poznać swoje predyspozycje, silne strony i słabości.

MBTI w stresie

Szczegółowe opisy stresorów charakterystycznych dla każdego z 16-tu typów osobowości MBTI.

Dzięki tym informacjom, będziesz mógł lepiej zrozumieć swoje własne reakcje na stres i nauczyć się radzić sobie w trudnych sytuacjach

Warsztaty Certyfikujące MBTI Step II

Daty

14.08 – 15.08

18.12 – 19.12

Firma Forid jest oficjalnym partnerem szkoleniowym The Myers Briggs Inc. prowadzącym szkolenia certyfikujące uprawniające do etycznego korzystania z wskaźnika MBTI.

Uzyskana kwalifikacja MBTI jest uznawana na całym świecie, praktyk MBTI jest zarejestrowany w międzynarodowej bazie praktyków MBTI, oraz uzyskuje dostęp do platformy psychometrycznej OPPassessment.

Kurs Certyfikujący MBTI Step I oraz MBTI Step II został uznany i zatwierdzony do programu "Ciągłej Edukacji" (Continuing Education) przez The HR Certification Institute (HRCI), The International Coach Federation (ICF) oraz The National Board for Certified Counselors (NBCC). Uczestniczenie w programie certyfikującym MBTI jest uznane przez te organizacje i nagradzane punktami ciągłej edukacji ( continuing education credits).

MBTI Step II

Korzystając z typu ustalonego dzięki MBTI Step I jako informacji wyjściowej, MBTI Step II dostarcza szerszą perspektywę oraz więcej informacji by umożliwić głębsze i dokładniejsze poznanie siebie, a następnie efektywniejszą drogę rozwoju osobistego.

Działa poprzez zagłębianie się w każdą z par preferencji (E-I, S-N, T-F i J-P) aby ujawnić wyniki dotyczące pięciu dodatkowych aspektów osobowości dla każdej z nich. Podkreśla jak pasują one do ogólnego typu poznanego dzięki  Step I i informuje o tym gdzie występują niespójności, które mogą wyjaśniać wyzwania interpersonalne. Step II umożliwia zobaczyć i zrozumieć bardzo szczegółowo gdzie leżą punkty kompatybilności i potencjalnych niezgodności, zapewniając przekonujące i rezonanujące metody działania dla zespołów i osób na wszystkich poziomach organizacji.

 • Raport interpretacyjny MBTI Step II wykorzystuje format graficzny do wyświetlania wyników gwarantujących nowe spojrzenie, inspirację i wyzwanie dla danej jednostki.

 • Bada i wyjaśnia subtelności w ekspresji typu MBTI Step I.

 • Wykorzystuje pięc aspektów behawioralnych do dokładniejszego zanalizowania każdej z czterech dychotomii Step I.

 • Wskazuje wyjątkowość i unikatowość każdego profilu.

 • Zapewnia szereg działań rozwojowych w szerokim spektrum ważnych, indywidualnych zagadnień.

Kto może uczestniczyć?

Program jest dostępny dla wszystkich, oznacza to, że nie jest wymagana wiedza czy doświadczenie w zakresie metodologii MBTI®. Program polecamy szczególnie : osobom z działów HR, trenerom i specjalistom z zakresu rozwoju organizacji, coachom, menedżerom, konsultantom, osobom zainteresowanym poznaniem wzorców zachowań innych osób...

Certyfikację w szczególności polecamy:

 • Osobom z działów HR,

 • Trenerom i specjalistom z zakresu rozwoju organizacji,

 • Coachom,

 • Menedżerom,

 • Konsultantom,

 • Profesjonalistom odpowiedzialnym za zarządzanie ludźmi,

 • Osobom zainteresowanym poznaniem wzorców zachowań innych osób, potencjalnych klientów (sprzedaż, marketing, badania i rozwój)

 • Doradcom zawodowym

Program jest dostępny dla wszystkich, oznacza to, że nie jest wymagana wiedza czy doświadczenie w zakresie metodologii MBTI®.

Koszt:

6 900 PLN

Przy zamówieniu razem z MBTI Step I koszt niższy o 2 600 PLN

Miejsce:

Warszawa, Chmielna 73b/1b

Struktura programu:

W programie wykorzystane są różnorodne techniki szkoleniowe. Każdy uczestnik poza gruntowną wiedzą, otrzymuje rozwojową informację zwrotną od doświadczonego profesjonalisty w zakresie praktycznego stosowania metodologii MBTI.

Przed warsztatami wymagane jest zapoznanie się z wcześniej przesłanymi materiałami, jak również otrzymanie feedbacku dotyczącego własnych wyników kwestionariusza (indywidualna lub grupowa sesja feedbackowa - można ją odbyć uczestnicząc w warsztatach otwartych).

Benefity dla Ciebie i Twojej Organizacji:

Po zakończeniu programu staniesz się Certyfikowanym Praktykiem MBTI co umożliwi Tobie:

 • zdobycie praktycznej wiedzy i samodzielne prowadzenie warsztatów, sesji informacji zwrotnej, wsparcia w rozwoju, analizy zespołów i organizacji od pierwszego dnia po uzyskaniu certyfikatu.

 • przewagę konkurencyjną - w Europie jest ponad 23 000 certyfikowanych czynnych praktyków,

 • zakup kwestionariusza, administrowanie nim, interpretowanie wyników, przeprowadzanie sesji informacji zwrotnych, prowadzenie szkoleń i sesji TYPE Coaching.

 • korzystanie z innych obecnie niedostępnych dla Ciebie materiałów, przydatnych podczas sesji budowania zespołu czy indywidualnych sesji rozwojowych,

 • poradzenie sobie z wieloma innymi zagadnieniami występującymi w zespołach i organizacjach

Warsztaty 2 dniowe składają się z:

 • bardzo intensywnego procesu przygotowania do certyfikacji,

 • oraz dodatkowego półdniowego warsztatu przygotowującego do stosowania w praktyce kwestionariusza MBTI Step II,

 • Warsztaty są otwarte dla wszystkich, bez względu na kierunek wykształcenia.

Aby zarejestrować się na szkolenie:

 1. Sprawdź dostępne terminy

 2. Wypełnij poniższy formularz rejestracyjny

 3. Po wpłacie pierszej raty otrzymasz: materiały dydaktyczne do pracy samodzielnej (6-8 godzin pracy) i kwestionariusz MBTI Step II

 4. Umów się na sesję informacji zwrotnej

Interesujący sposób prezentowania typów MBTI

Przemek z FORID przeprowadził sesję MBTI w CEVA's Manager Academy, a następnie przeprowadził ze mną osobistą rozmowę na temat mojego typu MBTI. Jego sesja była naprawdę wciągająca i widać było, że jest świetnym ekspertem MBTI i ma doskonałe wyczucie komunikacji. 

Bardzo podobała mi się również dyskusja z nim na temat mojego typu MBTI, podczas której przekształcił moje pytania/obawy w pozytywne odczucia i dał mi precyzyjny wgląd w moje możliwości. Andrea

Andrea

Pasztor

Finance Manager

Miałam przyjemność ostatnio z Przemkiem z FORID odbyć superwizję procesu MBTI. Fantastyczna atmosfera i materiały , które stworzyliśmy podczas spotkania były dla mnie bardzo użyteczne, praktyczne i uniwersalne. SKUTECZNOŚĆ i szybkość - to Przemka dewiza :)

Iwona

Ślazka

HR Manager

Przemysław/Przemek FORID certyfikował mnie z MBTI I i II. Dzięki jego bardzo profesjonalnemu przygotowaniu, z dużą dbałością o standardy i wymagania MBTI, mogę wykorzystywać te narzędzia w swojej pracy jako trener i coach. W razie jakichkolwiek wątpliwości wspierał i doradzał. Zawsze z wielką życzliwością, zaangażowaniem i poczuciem humoru :-) Przemku, dziękuję - to już 11 lat!

Anna

Parteka

HR Senior Consultant

Certyfikacja MBTI Step II

Forid, oficjalny partner The Myers Briggs Inc., prowadzi szkolenia certyfikujące MBTI Step II. Uzyskana kwalifikacja jest uznawana na całym świecie, a raport interpretacyjny wykorzystuje format graficzny do wyświetlania wyników. Program polecamy osobom z działów HR, trenerom, menedżerom i konsultantom.

bottom of page