top of page

Szkolenie zamknięte

Do 100 km od Warszawy

Dzień szkoleniowy 7 900 PLN

Moduł dla zespołu 90 min 2 500 PLN

Sesja indywidualna 60 min 950 PLN

Plus koszt narzędzi psychometrycznych

Prowadzenie w j.polskim i angielskim

Cennik netto
Wyślij Zgłoszenie

Dziękujemy za zgłoszenie!

Skuteczne podejmowanie decyzji (z MBTI)

Dzisiejsze miejsce pracy wymaga od liderów podejmowania tysięcy decyzji. Najlepsi liderzy dostosowują swój styl podejmowania decyzji do sytuacji - rozważają wiele czynników decyzyjnych, biorą pod uwagę fakty ale też i korzystają ze swojej intuicji, prowadzą analizę wykonalności jak i stopień potencjalnego zaangażowania - nawet jeśli rozważanie to odbywa się nieświadomie. Warsztat FORID „skuteczne podejmowanie decyzji” korzysta z modeli typów osobowości, wzorców zachowań i styli myślenia aby przeanalizować i zbadać typowy oraz pożądany model skutecznego podejmowania decyzji dla danej osoby - dostarczając liderom istotny model mentalny dla bardziej efektywnego i spójnego podejmowania decyzji.

W trakcie warsztatu uczestnicy biorą udział w szeregu scenariuszach, aby pomóc respondentom określić style podejmowania decyzji, które wykorzystaliby w różnych okolicznościach. Style różnią się od siebie stopniem angażowania danych jednostek jak i włączania całej grupy lub całego zespołu w proces podejmowania decyzji.

Warsztat ten obejmuje również szereg istotnych czynników wpływających na podejmowanie decyzji, w szczególności: weryfikacji rzeczywistości, spójności, informacji, dostosowania, zaangażowania i czasu, z których każdy bierze pod uwagę pewną perspektywę decyzyjną na pewnym kontinuum. Wiedza o tym, jak rozważyć i ocenić istotność tych czynników, pomaga liderom określić, który styl w danym momencie jest najbardziej odpowiedni dla nich.

Uczestnicy:

  • Przeprowadzą badanie oraz uzyskają interaktywną informację zwrotną na temat swojego stylu podejmowania decyzji.

  • Poznają unikalne style podejmowania decyzji i dowiedzą się, jak je stosować

  • Poznają podstawowe aspekty stylu podejmowania decyzji i dowiedz się, w jaki sposób można je wykorzystać do wyboru najlepszego stylu podejmowania decyzji w danej sytuacji

  • Poznają korzyści i pułapki związane z każdym ze stylów oraz kiedy stosować każdy z nich

  • Opracują osobisty plan działania, aby zastosować spostrzeżenia z warsztatów


Przemek z FORID jest świetnym moderatorem! Ma ogromną pasję do tego co robi i to widać! Cierpliwy, pracowity, obeznany, oczytany itd. Bardzo polecam Przemka do prowadzenia różnych warsztatów i prezentacji!

Krzysztof

Marciniak

Senior Talent Development Consultant, Global HR at Franklin Tempelton

Skuteczne podejmowanie decyzji (z MBTI)

Odkryj swój unikalny styl podejmowania decyzji z MBTI! Przygotuj się na interaktywne badanie i odkrywanie swojego potencjału decyzyjnego. Naucz się dostosowywać swój styl do sytuacji i podejmować skuteczne decyzje, które doprowadzą Cię do sukcesu.

bottom of page