top of page

Szkolenie zamknięte

Do 100 km od Warszawy

Dzień szkoleniowy 7 900 PLN

Moduł dla zespołu 90 min 2 500 PLN

Sesja indywidualna 60 min 950 PLN

Plus koszt narzędzi psychometrycznych

Prowadzenie w j.polskim i angielskim

Cennik netto
Wyślij Zgłoszenie

Dziękujemy za zgłoszenie!

Skuteczne zarządzanie konfliktem i prowadzenie trudnych rozmów oraz kluczowych konfrontacji

Konflikt może być toksyczny i wyniszczający, może również być naszym reaktorem atomowym, czymś, co tworzy energię, wyjaśnia problemy, wzmacnia relacje i motywuje jednostki i zespoły do nowych poziomów osiągnięć. Jednostki i zespoły stają się lepsze, gdy podchodzą do konfliktu w sposób przemyślany. Unikanie, kompromis, rywalizacja - istnieje wiele różnych stylów, z których każdy jest idealnym narzędziem dla danego czasu, osoby i miejsca.

Ten interaktywny warsztat dostarcza jednostkom i zespołom umiejętności potrzebnych do efektywnego zarządzania konfliktem i czerpania z niego korzyści (dostępny w programie pół- lub całodniowym).

Uczestnicy:

  • Zwiększą samoświadomość i umiejętności zarządzania sobą za pomocą TKI (Thomas-Kilmann Conflict Mode Instrument) oraz "siatki konfliktów" Thomasa i Kilmanna

  • Nauczą się rozpoznawać style konfliktu oraz towarzyszące im korzyści i wady

  • Zaangażują się w trudne scenariusze, aby przećwiczyć techniki zarządzania konfliktem w bezpiecznym środowisku warsztatowym

  • Nauczą się i przećwicz sztukę prowadzenia "trudnych rozmów" przy użyciu prostego, ale potężnego 7-stopniowego procesu CSBIID? (opcja całodniowa)

  • Nauczą się korzystać ze wspólnego zespołu odniesień i ram, które sprzyjają spójności zespołu i lepszej komunikacji

Bardzo dobrze było Cię widzieć i ponownie pracować z Tobą w trakcie spokania zarządu. Dziękuję Ci za Twoje osobiste zaangażowanie, entuzjazm i profesjonalną facylitację. Bardzo podobała mi się Twoja wysoka wiedza i doświadczenie w zakresie dwóch modeli (MBTI, FIRO-B), z których korzystaliśmy. Uważam, że te kolejne 2 dni były dobrą inwestycją i pomogły mi poznać i zrozumieć zarówno siebie, jak i członków mojego zespołu! 

Życzę powodzenia! 

Zsolt Mayer - Dyrektor ds. korporacyjnych, Mars Węgry

Zsolt

Mayer

Corporate Affairs Director

Jeśli chodzi o facylitację warsztatów dla zespołów o wysokiej efektywności lub szkolenia z zakresu kluczowych rozmów, to polecam Przemka. Przemek potrafi utrzymać precyzyjny kierunek pracy

 i skupienie przez cały czas, zwłaszcza gdy stawka jest wysoka. Jego profesjonalizm jest godny podziwu.

Laurent

Paulus

Supply Financial Manager

Skuteczne zarządzanie konfliktem i prowadzenie trudnych rozmów

Warsztat nauczy efektywnego zarządzania konfliktem i czerpania z niego korzyści. Uczestnicy zwiększą samoświadomość i umiejętności TKI oraz “siatki konfliktów”. Przećwiczą techniki zarządzania konfliktem w bezpiecznym środowisku. Nauczą się prowadzenia “trudnych rozmów” i korzystać ze wspólnego zespołu odniesień.

bottom of page