top of page

Szkolenie otwarte

Chmielna 73b/1b

4 godziny 650 PLN/ osoba

Grupa do 12 osób


Szkolenie zamknięte

Do 30% taniej

W zależności od zgłoszonej grupy

Cennik netto
Wyślij Zgłoszenie

Dziękujemy za zgłoszenie!

Rozwój Inteligencji Emocjonalnej

Inteligencja emocjonalna (EQ) może przyczynić się do naszego sukcesu bardziej niż IQ czy wiedza merytoryczna. Najważniejsze, że w modelu EQ możesz nad nią pracować, możesz rozwijać ten obszar, który jest szczególnie istotny dla Ciebie. Jaki jest twój poziom kompetencji EQ? Jaki jest poziom EQ twojego zespołu? Jak "pokazujesz się", kiedy angażujesz się w otaczający Cię świat? EQ obejmuje takie zachowania jak pewność siebie, asertywność, empatia i elastyczność - wszystkie te zachowania można rozwijać. Ten interaktywny program pomaga osobom wykorzystać siłę inteligencji emocjonalnej do poprawy relacji i osiągnięcia sukcesu w życiu osobistym i zawodowym (dostępny w wersji pół- lub całodniowej).

Uczestnicy:

  • Zdobędą lepszą samoświadomość i umiejętności zarządzania sobą dzięki EQ-i 2.0 (ocena Inteligencji Emocjonalnej)

  • Odkryją elementy behawioralne modelu EQ-i 2.0 Inteligencji Emocjonalnej oraz jak każdy z nich może wspierać lub utrudniać osiągnięcie sukcesu

  • Zaangażują się w symulację procesu podejmowania decyzji na bazie modelu wysoce efektywnej współpracy EQ, aby zidentyfikować zachowania EQ najważniejsze w danej kulturze organizacji (opcja całodniowa)

  • Opracują osobisty plan rozwojowy oraz plan działania w celu rozwinięcia wybranych elementów EQ

  • Zidentyfikują najbardziej pomocne zachowania EQ w typowych scenariuszach w miejscu pracy (opcja całodniowa)

  • Nauczą się jak prowadzić peer coaching, celem opracowania planów rozwoju osobistego (opcja całodniowa)

  • Skorzystają z wypracowanego wspólnego języka i ram, które sprzyjają spójności zespołu i lepszej komunikacji.

Największym zaszczytem była dla mnie współpraca z Przemkiem podczas organizacji Forum HR Minds, gdzie był jednym z czołowych prelegentów współtworzących to międzynarodowe wydarzenie. Przemek nie tylko przedstawił profesjonalne spojrzenie na HR w oparciu o swoją rozległą wiedzę w tym zakresie, ale również wygłosił bardzo intrygującą, zabawną i wartościową prezentację, która przyciągnęła uwagę wszystkich słuchaczy. Podczas naszego procesu oceny formalnej publiczność przyznała Przemysławowi Duchniewiczowi najwyższą notę (310 punktów). Mogę tylko gorąco polecić współpracę z nim, gdyż jego doświadczenie zawodowe i perspektywy są wielką wartością dodaną, którą naprawdę warto się dzielić!

Zsuzsanna

Balogh

Conference Producer

Rozwój Inteligencji Emocjonalnej

Rozwijaj inteligencję emocjonalną w pracy i życiu prywatnym z programem EQ. Zdobądź lepszą samoświadomość, odkryj zachowania, które pomagają w osiągnięciu sukcesu, a następnie opracuj osobisty plan rozwojowy. Dostępny w wersji pół- lub całodniowej, program umożliwia symulację procesu podejmowania decyzji oraz uczenie się peer coachingu.

bottom of page