top of page

Szkolenie zamknięte

Do 100 km od Warszawy

Dzień szkoleniowy 7 900 PLN

Moduł dla zespołu 90 min 2 500 PLN

Sesja indywidualna 60 min 950 PLN

Plus koszt narzędzi psychometrycznych

Prowadzenie w j.polskim i angielskim

Cennik netto
Wyślij Zgłoszenie

Dziękujemy za zgłoszenie!

Inteligencja emocjonalna dla liderów

Przywództwo to celowe wykorzystanie wiedzy, kompetencji oraz postaw w kontakcie z innymi w celu osiągnięcia jakiegoś pożądanego celu. Jak więc ty to robisz? Jak ty skutecznie przewodzisz? Inteligencja Emocjonalna (EQ) zapewnia łatwo dostępny i sprawdzony w praktyce zestaw umiejętności, który można z powodzeniem zastosować w przywództwie.

Dzięki strukturze EQ w przystępny i prosty sposób zidentyfikujesz swój potencjał jak i określisz obszary do rozwoju.

To wprowadzenie do przywództwa i EQ, ekskluzywne szkolenie FORID prowadzone zarówno na miejscu, u klienta lub online, jest szybkim przeglądem zarówno przywództwa, jak i Inteligencji Emocjonalnej, podkreślającym konkretne wskazówki i techniki, które każdy uczestnik - zarówno obecny, jak i aspirujący lider - może natychmiast zastosować.

Uczestnicy:

  • Zdobędą lepszą samoświadomość i umiejętności zarządzania sobą dzięki EQ-i (ocena Inteligencji Emocjonalnej)

  • Odkryją elementy behawioralne modelu Inteligencji Emocjonalnej EQ-i i jak każdy z nich może wspierać przywództwo

  • Poznają szereg aktywności oraz ćwiczeń, które pomogą w uelastycznieniu, rozwoju w praktyce zidentyfikowanych i wybranych zachowań EQ.

  • Otrzymają i nauczą się jak korzystać z materiałów FORID dotyczących przywództwa i inteligencji emocjonalnej jako przewodnika po najlepszych praktykach

  • Opracują natychmiastowy plan działania i długoterminowy osobiste plan rozwojowy celem rozwinięcia wybranych elementów EQ.

Przemek wnosi innowacyjne podejście do rozwoju zespołów, łącząc świetne narzędzia, które opanował z bardzo entuzjastycznym i osobistym podejściem. Wszystkie ćwiczenia zespołowe, w których uczestniczyłem, zaowocowały wspaniałymi rozmowami i stworzyły zmianę w moich relacjach z członkami mojego zespołu jak i w dynamice zespołu i moim własnym rozwoju. Na dodatek, zawsze była to dobra zabawa.

Gilles

Morel

Regional President Europe and Euroasia

Przemysław był jednym z prelegentów na naszym 2nd Annual Oil and Gas HR Forum w Wiedniu. Jest to międzynarodowe wydarzenie branżowe, które gromadzi coraz większą liczbę wysokiej klasy praktyków HR z branży naftowej i gazowej z całego świata. 

Interaktywna prezentacja Przemysława była jedną z najwyżej ocenianych sesji i potrafiła pobudzić publiczność do działania po południu trzeciego dnia forum (nie jest to łatwe zadanie, zwłaszcza jeśli ten trzeci dzień przypada w piątek, a dodatkowo w Walentynki). Z dalszych opinii uczestników wynika, że były to: "Bardzo prowokujące do myślenia!", "Dynamiczne, ale dość złożone!", "Bardzo inne, bardzo energetyzujące!", "Szkoda, że nie mogło trwać dłużej...!". 

Z przyjemnością polecam Przemysława Duchniewicza jako inspirującego, autentycznego i wysokiej jakości mówcę!

Viktoria

Lambert

Senior Director

Inteligencja emocjonalna dla liderów

Rozwijaj swoje przywództwo dzięki Inteligencji Emocjonalnej (EQ). Szkolenie FORID zapewnia praktyczne wskazówki i techniki, które możesz natychmiast zastosować. Uczestnicy zyskają lepszą samoświadomość, poznają elementy behawioralne EQ-i, a także skorzystają z aktywności i ćwiczeń, które pomogą w rozwoju wybranych zachowań EQ.

bottom of page