top of page

Szkolenie zamknięte

Do 100 km od Warszawy

Dzień szkoleniowy 7 900 PLN

Moduł dla zespołu 90 min 2 500 PLN

Sesja indywidualna 60 min 950 PLN

Plus koszt narzędzi psychometrycznych

Prowadzenie w j.polskim i angielskim

Cennik netto
Wyślij Zgłoszenie

Dziękujemy za zgłoszenie!

Zarządzanie zespołami hybrydowymi

Nową normą jest praca online. Również w tym formacie pracy doświadczamy tego jak ważna jest efektywność i możliwość rozwoju nie tylko pojedynczych osób, ale i całych zespołów. Brak możliwości dzielenia ze sobą tej samej fizycznej przestrzeni nie powinno być powodem, dla którego osoby nie mogą współpracować, budować zespołu, płynnie się komunikować, przekazywać sobie informację zwrotną i/lub zarządzać konfliktem w otwarty, zdrowy sposób. Warsztat ten pomaga zespołom hybrydowym w lepszym oraz głębszym zapoznaniu, a także umożliwia wypracowanie wspólnej wizji tego, jakim zespołem chcą i/lub muszą być. Warsztat ten równocześnie daje członkom zespołu szansę na praktyczne przećwiczenie zachowań, które będą miały największy wpływ na efektywne funkcjonowanie tego zespołu.

Uczestnicy:

  • W moderowany sposób nauczą się budowania głębszego zaufania w zespole hybrydowym. Przeprowadzą szereg głębokich dyskusji z innymi członkami zespołu, aby dowiedzieć się więcej o ich życiu i zainteresowaniach – dzieląc się również ważnymi aspektami swojego życia w bezpieczny i komfortowy sposób.

  • Przedyskutują i zdecydują, w którym miejscu na kontinuum opisywanym przez takie czynniki jak kontrola, współzawodniczenie oraz współpraca znajduje się ich zespół.

  • Przedyskutuje i określi konkretne cele behawioralne, które zespół online powinien rozwijać i praktykować.

  • Weźmie udział w wyzwaniu zespołowym online, aby przećwiczyć te docelowe zachowania zespołowe.

  • Opracuje praktyczny plan działania, by wzmocnić istotne zachowania wspierające zespół.


Opinia:

W końcu nasz zespół uzyskał namacalny wynik, w pełni dopasowany cel zespołu, sposób pracy i żywą kartę zespołu(sposobów pracy), nie tylko zostaliśmy przeprowadzeni przez proces Wysoce Efektywnego Zespołu, ale także otworzyliśmy oczy na ważne zachowania członków zespołu, gdzie niektóre nawet drobne mikro-zachowania mogą nas sprowadzać z toru i nie wspierać naszej wysokiej efektywności, nie tracąc przy tym uwagi na znaczenie dbania o siebie i o naszą osobistą odporność.

Justyna Ciepka,

General Manager Poland/Ukraine/Baltics Lego


Współpracowaliśmy z Przemkiem (FOR Inner Development FORID) przy programie wdrożenia coachingowego stylu zarządzania.
Jednym z elementów procesu było spotkanie dla najwyższej kadry kierowniczej, które przygotował i poprowadził Przemek. Celem tego wydarzenia było przekazanie informacji o coachingowym stylu zarządzania i pozyskanie wsparcia Top Management (buy in) dla wdrażania nowego podejścia w organizacji. Spotkanie miało mieszaną seminaryjno-warsztatową formułę. Część seminaryjną poprowadził z dużą energią i humorem Przemek. W realizacji elementów warsztatowych pomagali wewnętrzni moderatorzy – przedstawiciele kadry kierowniczej, którzy zostali również przez Przemka przygotowani do swojej roli w trakcie serii krótkich grupowych sesji coachingowo-warsztatowych.

Wydarzenie zebrało bardzo pozytywne recenzje ze strony uczestników i ułatwiło wdrożenie w organizacji nowego podejścia do zarządzania.

Anna

Dunin Brzezińska

Manager in the Training Department

Zarządzanie zespołami hybrydowymi

Warsztat zarządzania zespołami hybrydowymi pomaga w lepszym budowaniu zaufania i efektywności pracy. Uczestnicy dzielą się swoimi doświadczeniami i wiedzą na temat współpracy w zespołach online, określają cele behawioralne i biorą udział w wyzwaniach zespołowych, by rozwijać umiejętności potrzebne do skutecznego zarządzania zespołem.

bottom of page