top of page

Szkolenie zamknięte

Do 100 km od Warszawy

Dzień szkoleniowy 7 900 PLN

Moduł dla zespołu 90 min 2 500 PLN

Sesja indywidualna 60 min 950 PLN

Plus koszt narzędzi psychometrycznych

Prowadzenie w j.polskim i angielskim

Cennik netto
Wyślij Zgłoszenie

Dziękujemy za zgłoszenie!

Inteligencja emocjonalna i różnorodność, równość i integracja

Rosnąca popularność Inteligencji Emocjonalnej, Inteligencji Społecznej, Porozumienia dla Empatii czy zasad budowania na różnorodności i równości wynika między innymi z praktyczności i dostępności klarownych modeli behawioralnych takich jak EQ 2.0. W tym ujęciu zachowania opisane modelem EQ są łatwe do uchwycenia i zastosowania. Podczas tego półdniowego lub całodniowego warsztatu uczestnicy wykonując szereg symulacji i ćwiczeń otrzymują informacje zwrotne na temat EQ-i, jednocześnie omawiając i badając podstawowe sposoby, w jakie te zachowania - z perspektywy zarówno liderów, jak i zespołów - mogą promować i wspierać większą różnorodność, sprawiedliwość i integrację.

Warsztat ten jest idealny dla grupy/zespołu poszukującego dobrych podstaw Inteligencji Emocjonalnej, który chce również zbadać jak Inteligencja Emocjonalna może wpłynąć na różnorodność, sprawiedliwość i włączanie członków zespołu, tak by nikt nie został wyłączony. Warsztat ten również uświadamia o istocie przeciwdziałania mobbingowi w miejscu pracy.

Panie Duchniewicz, podobały mi się Pana silne umiejętności w stapianiu i łączeniu nas razem jako grupy. Podobały mi się pozornie nieznaczne elementy pracy z ciałem, a ponadto podobała mi się muzyka, którą wniósł Pan do grupy, oprócz Pana wnikliwych i pełnych wiedzy wyjaśnień i nauk. 

Myślę, że ogólnie rzecz biorąc, Twoja moderacja była podstawą sukcesu tych dwóch dni we Frankfurcie. Sprawiła, że uczestnicy poczuli się mile widziani, co jest jedną z najbardziej kluczowych rzeczy, jakie trzeba wnieść oprócz treści na takim wydarzeniu.

Borris

Unmuessig

COO Sanoson

Inteligencja emocjonalna i różnorodność, równość i integracja

Warsztat “Inteligencja emocjonalna i różnorodność, równość i integracja” umożliwia zrozumienie, jak zachowania związane z Inteligencją Emocjonalną mogą wspierać większą różnorodność, równość i integrację w zespole. Uczestnicy, wykonując symulacje i ćwiczenia, otrzymują informacje zwrotne na temat EQ-i oraz uczą się podstawowych sposobów, w jakie te zachowania mogą wpływać na zespoły.

bottom of page