top of page

Szkolenie zamknięte

Do 100 km od Warszawy

Dzień szkoleniowy 7 900 PLN

Moduł dla zespołu 90 min 2 500 PLN

Sesja indywidualna 60 min 950 PLN

Plus koszt narzędzi psychometrycznych

Prowadzenie w j.polskim i angielskim

Cennik netto
Wyślij Zgłoszenie

Dziękujemy za zgłoszenie!

Budowanie i spójność zespołu

Prowadzenie lub efektywne uczestnictwo w grupach i zespołach jest kluczową kompetencją prawie każdej organizacji. Ten lekki w swojej formie, praktyczny warsztat daje możliwość poznania i przećwiczenia dynamiki zespołu oraz narzędzi, które każdy członek zespołu może wykorzystać do osiągnięcia większej spójności i efektywności zespołu. W trakcie warsztaty bierzemy pod uwagę uproszczone wersje temperamentów, typów osobowości, w podobny sposób jak inne 4 polowe narzędzia, w spójny, łączący z bardziej zaawansowanymi modelami zapraszamy na ten wysoce angażujący, doświadczalny warsztat. Jest on odpowiedni dla zespołów lub grup osób indywidualnych, które chcą wykorzystać wiedzę o zespole w swojej grupie. Warsztat ten jest najbardziej efektywny w formacie całodniowym, ale część jego treści może być zebrana w szybkim i efektywnym programie półdniowym.

Uczestnicy:

  • Poznają etapy rozwoju zespołu, dowiedzą się, jak je identyfikować i jakie zachowania oraz przywództwo są potrzebne na każdym etapie

  • Poznają i przećwiczą model uczenia się zespołu, który zachęca członków grupy do udzielania i otrzymywania informacji zwrotnych oraz do wspólnego omawiania swoich spostrzeżeń, potrzeb i doświadczeń

  • Poznają i przećwiczą sposoby maksymalizacji integracji i zwiększenia zaangażowania wszystkich członków zespołu

  • Odkryją niezbędną równowagę pomiędzy energią związaną z wykonywaniem zadań a energią związaną z utrzymywaniem relacji w każdej grupie roboczej - oraz zachowania, które przyczyniają się do realizacji obu tych krytycznych potrzeb zespołu

  • Przećwiczą zachowania, które zwiększają współpracę i spójność zespołu

  • Poznają techniki budowania zaufania

  • Przygotują plan działania w celu wykorzystania nowych narzędzi zespołowych.

Przemek pracował z moim zespołem i wieloma innymi zespołami w moim i innych działach. Licencjonowany trener MBTI ma unikalny, bardzo angażujący i pełen pasji styl oraz świetną umiejętność doboru odpowiednich narzędzi z bardzo szerokiego portfolio. Dostarczył świetnego wsparcia w podróży HPT (High Performing Team) dla mojego i innych zespołów. Najlepszą rekomendacją w moim odczuciu jest to, że praktycznie wszystkie osoby, które brały udział w sesjach Przemysława, poprosiły go o poprowadzenie takich sesji z własnymi zespołami.

Janusz

Kwiek

Engineering & I.E. Director GEM (Global Emerging Markets) at Mars

Zdecydowanie polecam Przemka jako skutecznego, biznesowego praktyka MBTI. W czasie, gdy byłem odpowiedzialny za funkcję L&D w Europie Środkowej i Północnej w firmie Mars, Przemek przeprowadził wiele udanych interwencji zarówno na poziomie indywidualnym jak i zespołowym. 

Sesje dla zespołu zarządzającego w regionie Europy Północnej i Środkowej oraz dla zespołu zarządzającego w dziale Marketingu spowodowały prawdziwą różnicę w sposobie, w jaki zespoły współpracowały ze sobą i w jakim stopniu przyczyniały się do rozwoju firmy. Jeśli potrzebujecie Państwo więcej szczegółów, proszę o kontakt.

Dariusz

Kołota

Learning and Development Consultant

Przez ostatnie kilka lat Przemek wspierał mój Zespół Zarządzający Fabryką w ścieżce rozwoju wysoce efektywnego zespołu. W tym czasie przeprowadziliśmy kilka badań, szereg telekonferencji, sesji coachingowych z członkami zespołu stosując takie narzędzia jak  MBTI, FIRO B, TKI, EQ-i i oczywiście przeprowadził kilka 2-dniowych warsztatów na miejscu. To kompleksowe podejście przyczyniło się do naprawdę wymiernych efektów mierzonych ankietami zaangażowania. Uważam, że podejście Przemka jest wyjątkowe, po pierwsze gdy zobaczy się go w akcji, widać, że jest ekspertem o szerokiej perspektywie biznesowej z różnych sektorów, doświadczonym w prowadzeniu takich sesji dla międzynarodowych zespołów menedżerskich. Po drugie, dość rzadko spotyka się facylitatora, który łączy umiejętności medyczne, HR-owe, leanowe, psychoterapeutyczne i coachingu zespołowego w sposób, który nie jest zbyt przytłaczający i nie jest zbyt naukowy - po prostu łatwy do zrozumienia i podążania za nim (z roku na rok widzę jego postęp w tym zakresie - coraz bardziej precyzyjny i trafiający prosto w punkt). Jeśli szukasz osoby, która "wbuduje" w Twój zespół samonapędzający się mechanizm "high performance team", mogę w pełni polecić jego usługi. 

Artur

Artur

Nowak

Factory Director

Budowanie i spójność zespołu

Dowiedz się, jak zwiększyć efektywność i zaangażowanie Twojego zespołu poprzez poznanie dynamiki zespołu oraz narzędzi, które pomogą osiągnąć większą spójność. Przeżyj doświadczenie uczestnicząc w angażującym warsztacie, który pomaga w budowaniu zaufania i maksymalizacji integracji.

bottom of page