top of page

Szkolenie zamknięte

Do 100 km od Warszawy

Dzień szkoleniowy 7 900 PLN

Moduł dla zespołu 90 min 2 500 PLN

Sesja indywidualna 60 min 950 PLN

Plus koszt narzędzi psychometrycznych

Prowadzenie w j.polskim i angielskim

Cennik netto
Wyślij Zgłoszenie

Dziękujemy za zgłoszenie!

Tworzenie bezpieczeństwa psychologicznego w zespołach

Warsztat współtworzenie bezpieczeństwa psychologicznego będzie dotyczył tego, jak ważne jest, by członkowie zespołów ufali oraz czuli się bezpiecznie, by mogli: wyrażać swoje pomysły, opinie i ciekawości; wnosić swój wkład - a nawet popełniać błędy - bez obaw; w pełni angażując się - zarówno w spotkaniach na poziomie grupy, jak i w rozmowach indywidualnych.

Program będzie stanowił forum, które pomoże uczestnikom zidentyfikować i przeanalizować obecne bariery w tworzeniu bezpieczeństwa psychologicznego w każdym zespole. Przedstawione zostaną również wskazówki i narzędzia wspierające cele i rezultaty bezpieczeństwa psychologicznego, co pozwoli uczestnikom na wspieranie spójności zespołu, zaufania i innowacyjności w zespole.

Uczestnicy:

  • Uczestnicy odkryją transakcyjną i relacyjną energię utrzymania w każdej grupie roboczej i omówią zachowania, które wspierają te krytyczne potrzeby zespołu

  • Poznają ramy informacji zwrotnej, która może wzmocnić bezpieczeństwo psychologiczne

  • Omówią, w jaki sposób można to wykorzystać jako narzędzie nie tylko do dzielenia się spostrzeżeniami, potrzebami i doświadczeniami, ale także do wspierania bezpieczeństwa zaangażowania.

  • Poznają i przećwiczą praktyczne kroki, które pozwolą na stworzenie bezpiecznych psychologicznie zespołów

  • Opracują indywidualne plany rozwoju osobistego w celu zastosowania spostrzeżeń z warsztatów


Z wielką przyjemnością pragnę napisać kilka słów o Przemysławie z FORID, który prowadził II Forum HR Minds w Wiedniu. Z doświadczenia organizacji wielu konferencji Przemysław był bez wątpienia najlepszym prowadzącym/moderatorem z jakim się zetknąłem. Jest osobą swobodną, skromną, ale jednocześnie profesjonalną. Potrafił wkroczyć, kiedy trzeba było, aby zapewnić słuchaczom jak najlepsze wrażenia. Od samego początku wiedział, jak przełamać lody w sali, dzięki czemu całe wydarzenie było bardzo interaktywne. Słyszałem same dobre opinie o Przemysławie od wszystkich prelegentów i delegatów, którzy uczestniczyli w tym wydarzeniu. Nie możemy się doczekać współpracy z Przemysławem w najbliższej przyszłości.

Ron

David

Head of Operations

Miałem przyjemność śledzić na scenie Przemysława z FORID podczas premierowego wydarzenia korporacyjnego dotyczącego innowacji w firmie Dolby. Jest on niezwykłą osobą, która potrafi otworzyć przestrzeń i komfort poprzez swoje słowa, prezentacje czy wgląd. Pomógł zachęcić do lepszego zrozumienia kondycji ludzkiej wśród publiczności składającej się z ponad trzystu technologów. Jego słowa i prezentacja, zarówno na scenie, jak i poza nią, odbiły się szerokim echem wśród publiczności i stanowiły aspekt przesłania, którym chciałem się podzielić. Zainspirowało mnie to do sięgnięcia głębiej i do otwarcia, bardziej wrażliwym na scenie, dzieląc się nie tylko jako osoba osiągająca wysokie wyniki, ale także jako otwarta, wrażliwa i krucha istota ludzka. Wszyscy tęsknimy za taką integracją i więzią. Przemysław jest osobą z osobistym darem i zaangażowaniem w pomaganie innym w odnalezieniu go poprzez swój cenny czas i obecność w tu i teraz.

Glenn

Dickins

Principal Architect of Convergence

Tworzenie bezpieczeństwa psychologicznego w zespołach

Przygotuj swój zespół do sukcesu dzięki warsztatowi “Tworzenie bezpieczeństwa psychologicznego w zespołach”. Dowiedz się, jakie są kluczowe elementy budowania zaufania i innowacyjności w grupie. Przećwiczysz praktyczne kroki, które pomogą Ci stworzyć bezpieczną przestrzeń do pełnego angażowania się i osiągania sukcesów.

bottom of page